Leussinkbad
Een prachtig openluchtbad op een unieke locatie in het Gelderse dorp Laren!
Het Larense (Gelderland) Leussinkbad is prachtig gelegen in het groen. Je kunt hier heerlijk zwemmen, spelen, sporten of genieten van zon op de grote ligweide. Voor wie liever in de schaduw ligt kan een plekje uit de zon vinden.
Speciaal voor de kleintjes hebben we een peuterbad met waterspeelplaats. Voor groteren is er een lange kronkelglijbaan, ook is er een gave familieglijbaan.
Kom je langs? Meer info vind je via de roze button.
Op zoek naar een vaste activiteit voor je kind(eren)? Kijk eens tussen de clubjes voor kids!
Leussinkbad
Holterweg 45
7245 SB Laren
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Kroon op de taart bij CODA
Ontdek samen de fantasiewereld van illustrator Thé Tjong-Khing in CODA Museum Apeldoorn.
Muziekzomer Gelderland 2026
Beleef muzikaal toptalent tijdens de Muziekzomer Gelderland op verschillende locaties in en om Apeldoorn!
Minigolf Apeldoorn
Even lekker een balletje slaan op de Minigolf Apeldoorn in de bossen van Apeldoorn!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo
Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!
7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe
Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!
Muziekzomer Gelderland met kinderen
Ontdek samen hoe leuk klassieke muziek kan zijn! Tijdens Muziekzomer Gelderland genieten jullie van vrolijke familievoorstellingen en concerten door jong muzikaal talent.