Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Lochemse Berg

Lekker naar buiten met kinderen: Wandelen én spelen in het bos en de natuur!

Tussen Lochem en Barchem liggen twee heuvels! En we noemen ze gewoon bergen: de Lochemse Berg en de Kale Berg.

Ze zijn gelegen in een omgeving met bos, landbouwgrond en houtwallen. Een fijne plek voor een wandeling. Misschien kom je zelfs wel een ree, eekhoorn of vos tegen, want die zijn te vinden rondom de Lochemse Berg.

Maar de Lochemse Berg, is ook een hele fijn plek om lekker te gaan spelen in de natuur! Haal de padvinder in jezelf naar boven en ga aan de slag met stronken en takken om de mooiste hut te bouwen. Of ren de zandberg naar boven en…. rol naar beneden!

Op de site van GLK vind je meer informatie over de Lochemse Berg en de speelplek. Klik hiervoor op de roze websitebutton.

En honger gekregen? Reserveer dan een tafeltje bij Familierestaurant De Witte Wieven in Zwiep! 

Lochemse Berg

Barchemseweg

7241 JE Lochem

Prijs gratis
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

80 jaar vrijheid vieren

In 2025 vieren we 80 jaar vrijheid. Ook voor kinderen is er genoeg te doen.

Meivakantie bij Paleis het Loo

Vier de lente in de tuinen van Paleis het Loo in Apeldoorn!

Speelboerderij Binky

Dieren knuffelen, verkeerspark, speeltuinen en nog veel meer bij Speelboerderij Binky!

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer

Zie je het voor je? Prettig gezelschap, snoet in de zon, pootjes omhoog, koud drankje, heerlijke hap in het vooruitzicht én de kinderen die zichzelf uitermate goed vermaken in de speeltuin? Wij wel! En hoe! Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.

16x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer

Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, heerlijk plonsen, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes met kinderen op een rijtje gezet!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Vier 80 jaar vrijheid in Apeldoorn, Deventer en de Veluwe

80 jaar vrijheid samen vieren en herdenken met je kinderen? Wij hebben de mooiste en meest bijzondere evenementen en activiteiten in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe op een rijtje gezet. Passend voor jong en oud!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief