Aangepast Vakantieoord
Geniet van een zorgeloze vakantie in één van de aangepaste vakantiehuizen op vakantiepark Het Lorkenbos!
Een zorgeloos nachtje, weekendje of weekje weg? Bij het Lorkenbos ben je op het juiste adres, een heerlijke plek voor iedereen. Het park is ook een uitstekende bestemming voor rolstoelgebruikers.
Een deel van de huisjes zijn aangepast, deze huisjes zijn geheel drempelloos en voorzien van brede deurposten. Het sanitair is voorzien van een verhoogd toilet met beugels en de douche heeft een douchestoel. Waar nodig zijn wat hulpmiddelen toegevoegd om het een rolstoeler wat gemakkelijker te maken. Er zijn ook grote familiehuizen beschikbaar met hoge aangepaste bedden. Eventueel is er de mogelijkheid om extra hulp aan uw vakantiehuis te krijgen.
Het park zelf is ruim opgezet en voorzien van verharde paden. Het park ligt midden in het bos gelegen waardoor het stil is, je krijgt hier weinig prikkels en heel veel rust. Daarom is deze bestemming ook geschikt voor gezinnen met prikkelgevoelige kinderen. Er is een buitenzwembad en drie speeltuinen te vinden op het park. Maar ook in de omgeving zijn er veel leuke uitjes voor (meervoudig) gehandicapten. Genoeg te doen dus!
Meer weten? Klik dan op de websitebutton.
PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Toegankelijke inspiratie
De VeineDAGEN en ZiezoBEURS
Kom naar deze leuke en informatieve beurzen vol kennisuitwisseling voor mensen met een beperking!
NIEUW: Categorie Inclusief
Alle toegankelijke uitjes voor kinderen met een handicap handig op een rij!
Toegankelijke events in maart
In maart staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lammetjes kijken!
Yes, het voorjaar komt er weer aan! Overal worden al lammetjes geboren, zo lief! Komen jullie ook op kraamvisite bij de lammetjes? Wij hebben de schaapskooien in de regio op een rijtje gezet voor je.
Leuke wandelroutes met de hond
Wij wandelen veel en ontdekken graag nieuwe plekjes. Hoe fijn is het als én de kids lekker kunnen rennen, klimmen en ravotten én de hond lekker los mag lopen. Hieronder vind je onze favoriete plekjes in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.
De leukste natuurspeurtochten rondom de Veluwe
De natuur heeft heel veel te bieden, maar eerlijk is eerlijk: de kinderen staan niet altijd te springen om weer te gaan wandelen. Wist je dat er heel veel leuke natuurspeurtochten op en rondom de Veluwe zijn? Ideaal voor een mooie wandeling door de natuur met kinderen! Wedden dat ze nu wel mee willen?