Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Geheime Sleutels

Een avontuurlijke beleving in Hoenderloo voor het hele gezin, met leuke raadsels tussendoor!

Lotje Smartphone Speurtochten maakt van buitenzijn met de familie een avontuurlijke beleving. De Geheime Sleutels van de Miggelenberg brengt je naar Hoenderloo. Ben je klaar voor een speurtocht vol raadsels en mysteries? Met de juiste antwoorden ontgrendel je weer nieuwe uitdagingen!

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Lotje Smartphone Speurtochten

Miggelenbergweg 65

Hoenderloo

Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Meivakantie bij Paleis het Loo

Vier de lente in de tuinen van Paleis het Loo in Apeldoorn!

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Street Jump Apeldoorn

Ga helemaal los bij Street Jump. Gave Jump Area's als de Big Airbag, Jump Caroussel en meer!

Speelgoedmuseum Deventer

Kom de grootste speelgoedcollectie van Nederland bekijken in het Speelgoedmuseum van Deventer!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer

Zie je het voor je? Prettig gezelschap, snoet in de zon, pootjes omhoog, koud drankje, heerlijke hap in het vooruitzicht én de kinderen die zichzelf uitermate goed vermaken in de speeltuin? Wij wel! En hoe! Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.

Vier 80 jaar vrijheid in Apeldoorn, Deventer en de Veluwe

80 jaar vrijheid samen vieren en herdenken met je kinderen? Wij hebben de mooiste en meest bijzondere evenementen en activiteiten in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe op een rijtje gezet. Passend voor jong en oud!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

16x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer

Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, heerlijk plonsen, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes met kinderen op een rijtje gezet!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief