Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ruiterkamp Manege Voorst

Ga mee op ruiterkamp bij Manage Voorst!

Ruiterkamp bij Manege Voorst is voor iedereen die zelfstandig kan stappen, draven en galopperen, ook als je geen lid van deze manege bent!

Iedere deelnemer aan dit zomerkamp krijgt een eigen verzorgpaard toegewezen, per activiteit worden de paarden verdeeld. Het overnachten gebeurt in de gezellige kantine van Manege Voorst, voor iedereen is er een goed plekje!

Dressuurles, springles, crossles, buitenrijden, longeren, menrit, voltige en natuurlijk ga je op ook pad voor leuke activiteiten. Het is een verrassing wat hiervoor allemaal op het programma staat, maar dat het leuk wordt staat vast!

Heb jij zin in een Ruiterkamp bomvol activiteiten waaronder lessen, buitenritten, een bonte avond en nog veel meer? Meld je dan aan via email-button.

Manege Voorst

Oude Zutphenseweg 3A

7382 SB Klarenbeek

Prijs zie kosten via de roze button
Mail direct

Mail direct naar Manege Voorst

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: de leukste stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Het verhaal van Sint Maarten

Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor een zo vol mogelijke snoepzak, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is eigenlijk het verhaal achter dit lichtjesfeest?

Intocht Sinterklaas Apeldoorn, Deventer en Zutphen 2025

Hij komt...hij komt... 15 november 2025 is het weer zover! Dan komt Sinterklaas aan in ons land! Ook in Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken. Wij hebben een compleet overzicht voor je met alle Sinterklaasintochten in de regio!

10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!

Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

12x wandeling met kinderen

De natuur is prachtig met al die kleuren en het is zo fijn wandelen op de Veluwe en rondom Apeldoorn & Deventer. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen door het bos en over de hei voor je op een rijtje gezet. Zo is wandelen met kinderen harstikke leuk!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief