Mi Dushi Wereldmuziek
Maak muziek met klanken uit de hele wereld! Leer djembe of didgeridoo spelen bij Mi Dushi in Apeldoorn.
Mi Dushi is een school voor wereldmuziek en beweging. Een ruim aanbod aan lessen geeft kinderen de mogelijkheid om kennis te maken met klank en dans uit verre landen.
Mi Dushi geeft muzieklessen in het bespelen van Djembé en Didgeridoo. Daarnaast is er de mogelijkheid om te leren buikdansen. Voor de echte liefhebbers biedt Mi Dushi bovendien muziekreizen, workshops en schoolprojecten.
Ontdek de exotische klanken bij Mi Dushi! Klik op de roze button om direct naar de site te gaan.
Kidsproof heeft ook alle kindvriendelijke restaurants op een rijtje gezet. Bekijk ze in de categorie Uiteten.
Midushi School voor Wereldmuziek
Jean Monnetpark 59
7336 BB Apeldoorn
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof Kletspraat – Wintereditie
Breng een ander gesprek op gang tijdens pakjesavond, het kerstdiner of een lekkere winterwandeling met de Kidsproof kletspraat kaartjes! Met deze wintereditie van de gesprekkaartjes voor kinderen kom je er bijvoorbeeld achter wat papa zou doen wanneer hij ingesneeuwd raakt of wat de mooiste herinnering is van het afglopen jaar van jouw kind.
Survival-tips voor een kinderfeestje
Help, het is weer tijd voor een kinderfeestje! Onze top10 survivaltips helpen jou het feestje door!
Leuke wandelroutes met de hond
Wij wandelen veel en ontdekken graag nieuwe plekjes. Hoe fijn is het als én de kids lekker kunnen rennen, klimmen en ravotten én de hond lekker los mag lopen. Hieronder vind je onze favoriete plekjes in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.