Mi Dushi Wereldmuziek
Maak muziek met klanken uit de hele wereld! Leer djembe of didgeridoo spelen bij Mi Dushi in Apeldoorn.
Mi Dushi is een school voor wereldmuziek en beweging. Een ruim aanbod aan lessen geeft kinderen de mogelijkheid om kennis te maken met klank en dans uit verre landen.
Mi Dushi geeft muzieklessen in het bespelen van Djembé en Didgeridoo. Daarnaast is er de mogelijkheid om te leren buikdansen. Voor de echte liefhebbers biedt Mi Dushi bovendien muziekreizen, workshops en schoolprojecten.
Ontdek de exotische klanken bij Mi Dushi! Klik op de roze button om direct naar de site te gaan.
Kidsproof heeft ook alle kindvriendelijke restaurants op een rijtje gezet. Bekijk ze in de categorie Uiteten.
Midushi School voor Wereldmuziek
Jean Monnetpark 59
7336 BB Apeldoorn
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste klimbossen op een rij
Mijn kinderen vinden klimbossen echt te gek! Gelukkig zijn er een aantal hele toffe klimbossen rondom Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Klimmen is een super stoer en actief uitje met kinderen! Hebben jullie al deze klimbossen al gehad?
12x zomertips op de Veluwe
Zin in een zomer met heel veel afwisselende en leuke uitjes? Op de Veluwe valt deze zomer van alles te beleven. Trek eropuit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, stap binnen bij verrassende musea, spot dieren van dichtbij of ontdek een gezellige stad. Wij verzamelden 12 zomerse tips voor gezinnen. Welke ga jij als eerste ontdekken?
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).