Landgoed Bingo
Kom speuren en spelen bij Museum Bronbeek in Arnhem.
Tijdens de meivakantie wordt het landgoed van Museum Bronbeek een grote speurplek waar jullie lekker actief bezig zijn.
Wat is de Landgoed bingo bij Museum Bronbeek?
Met een bingokaart in de hand gaan jullie het landgoed op. Goed kijken dus, want overal om je heen zijn dingen verstopt die je moet vinden.
Van bijzondere plekjes tot kleine details in de natuur: alles kan op je kaart staan. Heb je alles gespot? Dan is je bingo compleet! En voor wie wat extra uitdaging wil, noteer je ook waar je alles hebt gevonden.
Waarom is dit zo’n fijn uitje in de meivakantie?
✓ Actieve speurtocht op een groen en rustig landgoed
✓ Gratis bingokaarten, dus makkelijk te combineren
✓ Leuk voor verschillende leeftijden om samen te doen
De Landgoed bingo is te doen van 18 april tot en met 10 mei, van dinsdag t/m zondag tussen 10.00 en 17.00 uur.
Klik op de roze button en ontdek waar jullie de bingokaart kunnen ophalen bij Museum Bronbeek!
Tip: In onze uitagenda vind je nog veel meer leuke uitjes.
Museum Bronbeek
Velperweg 147
6824 MB Arnhem
Openingstijden
18 april t/m 10 meiToon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
12 kidsprooftips om snel RIJK te worden op Koningsdag!
27 april is het Koningsdag! In 2026 en dat vieren we. Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
De leukste natuurspeurtochten rondom de Veluwe
De natuur heeft heel veel te bieden, maar eerlijk is eerlijk: de kinderen staan niet altijd te springen om weer te gaan wandelen. Wist je dat er heel veel leuke natuurspeurtochten op en rondom de Veluwe zijn? Ideaal voor een mooie wandeling door de natuur met kinderen! Wedden dat ze nu wel mee willen?