Keyboard en pianolessen!
Start met muzieklessen bij Muzieklespraktijk John van der Stok
Muzieklespraktijk John van der Stok is, met 30 jaar ervaring, gespecialiseerd in het geven van muzieklessen op keyboard en piano. Heeft jouw kind zin om zijn of haar muzikaliteit te ontdekken?
Kinderen kunnen beginnen vanaf 5 à 6 jaar, want jong geleerd is oud gedaan! Tijdens de basisschoolperiode is er meestal meer ruimte voor extra dingen, zoals muziekles dan tijdens de middelbare school. Daarom is het goed kinderen al vroeg te laten beginnen!
Klik op de roze button om naar de website te gaan.
Moet je binnenkort een kinderfeestje organiseren? Doe inspiratie op in de categorie Kinderfeestjes.
Muzieklespraktijk John van der Stok
Het Verlaat 128
7325 HG Apeldoorn
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke wandelroutes met de hond
Wij wandelen veel en ontdekken graag nieuwe plekjes. Hoe fijn is het als én de kids lekker kunnen rennen, klimmen en ravotten én de hond lekker los mag lopen. Hieronder vind je onze favoriete plekjes in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.
Lammetjes kijken!
Yes, het voorjaar komt er weer aan! Overal worden al lammetjes geboren, zo lief! Komen jullie ook op kraamvisite bij de lammetjes? Wij hebben de schaapskooien in de regio op een rijtje gezet voor je.
De leukste natuurspeurtochten rondom de Veluwe
De natuur heeft heel veel te bieden, maar eerlijk is eerlijk: de kinderen staan niet altijd te springen om weer te gaan wandelen. Wist je dat er heel veel leuke natuurspeurtochten op en rondom de Veluwe zijn? Ideaal voor een mooie wandeling door de natuur met kinderen! Wedden dat ze nu wel mee willen?