
MuziYoga Zutphen
Dynamiek en ontspanning. Volg yogales speciaal voor kinderen bij MuziYoga in Zutphen.
MuziYoga speelt in op de natuurlijke behoefte van kinderen om te bewegen én te ontspannen. Dynamiek en ontspanning wisselen elkaar af. MuziYoga biedt, spelenderwijs en met veel muziek, oefeningen en spelletjes op het gebied van mindfulness, adem, houding, concentratie, samenwerking en ontspanning. Elk uur heeft een eigen thema.
Met veel plezier en fantasie zijn de kinderen heerlijk bezig!
Wil je meer weten over de verschillende lessen van MuziYoga? Klik dan op de roze button om direct naar de website te gaan!
Op zoek naar een leuke speeltuin? Deze vind je in de rubriek Eropuit!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo
Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!

17x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.
12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer
Ideaal: kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras! Jij kan rustig genieten van een hapje en drankje, want je kinderen vermaken zich wel. Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.