Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Nationaal Onderduikmuseum

Leer alles over de geschiedenis van het onderduiken in dit leerzame museum in de Achterhoek!

Ontdek de geschiedenis van het onderduiken

In het Nationaal Onderduikmuseum in Aalten (in de regio Achterhoek) leer je alles over de grote geschiedenis van het onderduiken en verzet tijdens de Tweede Wereldoorlog. Kinderen gaan met een speurtocht op pad door het museum en op zoek naar de verhalen van mensen die de oorlog zelf beleefd hebben.

Nationaal Onderduikmuseum in de Achterhoek

Dit is een interactief museum waar je bijvoorbeeld zelf kunt ervaren hoe moeilijk het is om stroom op te wekken en hoe benauwd het was in de onderduikruimte. Op de zolder is nog de plek aanwezig waar acht onderduikers verstopt waren. Leef in de opkamer mee met evacués uit Scheveningen die vanwege de Atlantikwall hun woonplaats moesten verlaten.

Klik voor meer informatie door via de roze button.

Schrijf je in voor de nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de leukste tips voor ouders en kids.

Nationaal Onderduikmuseum

Markt

7121 CS Aalten

Openingstijden Klik voor openingstijden door naar de site.
Prijs Klik voor tarieven door naar de site.
Mail direct

Mail direct naar Nationaal Onderduikmuseum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lijstjes voor Apeldoorn Deventer

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice

Buurman en Buurman bouwen een feestje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Survival-tips voor een kinderfeestje

Help, het is weer tijd voor een kinderfeestje! Onze top10 survivaltips helpen jou het feestje door!

10x uitpakspelletjes voor een kinderfeestje

Kinderfeestje op de planning? Check dan deze 10 tips voor leuke uitpakspelletjes. Ook gelijk een leuke activiteit voor het kinderfeestje!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Leuke binnenzwembaden in en om Apeldoorn en Deventer

In deze leuke binnenzwembaden kun je heerlijk recreatief zwemmen met kinderen in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen. Trek je zwemkleding aan, pak je handdoek en zoek één van deze gave zwembaden op om vrij te zwemmen. Lekker plonsen en genieten met de kinderen!

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!