
Avonturentocht op de fiets
Beleef een spannend avontuur met Suske en Wiske op de Veluwe!
Heb je het album Verraad op de Veluwe van Suske en Wiske gelezen? Hierin beleven zij allerlei spannende avonturen op de Veluwe. Het leuke is, je kunt nu ook een fietstocht maken die je langs alle plekken die voorkomen in het verhaal voert.
De tocht duurt ongeveer 2 tot 2,5 uur en is geschikt voor kinderen tussen de 8 en 12 jaar.
Benieuwd? Koop de speurtocht in het Museononder of het Park Paviljoen. Voor meer info klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Het Nationale Park De Hoge Veluwe
Houtkampweg 13
7352 TC Hoenderloo
Prijs
€ 1,95
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Reis in de zomervakantie supervoordelig met bus en regionale trein
Extra vakantiepret met Ervaar het OV! Tot en met 31 augustus krijg je hoge korting op dagkaarten.
12 zomeruitjes op de Veluwe
De leukste zomertips voor gezinnen op de Veluwe!
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste gezinsuitjes op de Veluwe
Ontdek deze leuke uitjes met kinderen op de Veluwe!
De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.
12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer
Ideaal: kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras! Jij kan rustig genieten van een hapje en drankje, want je kinderen vermaken zich wel. Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.