Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderrondleiding Jachthuis

De geschiedenis komt tot leven in Jachthuis Sint Hubertus. Wie kom jij allemaal tegen?

Deze rondleiding is zo leuk! De geschiedenis van Jachthuis Sint Hubertus wordt tot leven gebracht. Zo sta je ineens oog in oog met de butler van destijds! Het Jachthuis is sowieso prachtig: een kleurig glas-in-lood raam in de hal en gekleurde tegeltjes op de vloer. Het huis was vroeger een gasthuis, dus er werd gelogeerd en gekookt. Daarom waren er ook dienstmeisjes aanwezig. Onderweg wordt er verteld over de legende van Hubertus, de geschiedenis van het Jachthuis, de familie Kröller-Müller en de kunstverzameling. Enkele rondleiders laten ook zien wat voor kleding men in die tijd droeg. Wie je allemaal tegenkomt is nog een verrassing….

De rondleiding duurt ongeveer 45 minuten. Reserveren is verplicht en kan via de roze button.

Tip: Bekijk de Uitagenda voor meer leuke uitjes!

Woensdagen in de voorjaarsvakantie en meivakantie

Het Nationale Park De Hoge Veluwe

Houtkampweg 13

7352 TC Hoenderloo

Openingstijden Februari en april
Prijs €3,00
Mail direct

Mail direct naar Het Nationale Park De Hoge Veluwe

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Mini-Jump bij Street Jump

Voor de kleine jumpers onder ons, zijn er nu de Mini-Jump uren bij Street Jump Apeldoorn!

Landelijke Opschoondag

Doe mee aan de Landelijke Opschoondag en ruim je buurt op!

Mini Mornings

De allerkleinste kids maken kennis met de bioscoop tijdens de Mini Mornings van Vue!

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

Nu tot 25% korting bij RCN vakantieparken…

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste natuurspeurtochten rondom de Veluwe

De natuur heeft heel veel te bieden, maar eerlijk is eerlijk: de kinderen staan niet altijd te springen om weer te gaan wandelen. Wist je dat er heel veel leuke natuurspeurtochten op en rondom de Veluwe zijn? Ideaal voor een mooie wandeling door de natuur met kinderen! Wedden dat ze nu wel mee willen?

Leuke wandelroutes met de hond

Wij wandelen veel en ontdekken graag nieuwe plekjes. Hoe fijn is het als én de kids lekker kunnen rennen, klimmen en ravotten én de hond lekker los mag lopen. Hieronder vind je onze favoriete plekjes in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.

De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

Het zal je niet verbazen, maar mijn kids zijn gek op ijs. En wij natuurlijk ook! Helemaal geen straf dus om de lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen voor jullie op een rijtje te zetten.

Lammetjes kijken!

Yes, het voorjaar komt er weer aan! Overal worden al lammetjes geboren, zo lief! Komen jullie ook op kraamvisite bij de lammetjes? Wij hebben de schaapskooien in de regio op een rijtje gezet voor je.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief