Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuur is een Feest

De kinderfeestjes van Natuur is een Feest! Buitenfeestjes voor natuurlovers.

Wil je je kind en vriendjes tijdens een kinderfeestje de natuur laten beleven? Boek dan een feestje bij Natuur is een Feest.

De kinderfeestjes worden begeleid door ervaren en enthousiaste volwassenen. Ze zijn geselecteerd op hun ervaring met kinderen en affiniteit met de natuur. De feestjes zijn altijd buiten! 

Klik op de roze websitebutton om naar de site van Natuur is een Feest te gaan en alle mogelijkheden te ontdekken voor een natuurfeestje.De Pareltjes zijn feestjes op bijzondere plekken, georganiseerd door partners van Natuur is een Feest. Bij deze feestjes kun je bijzondere dingen beleven zoals vuur maken, hout snijden, natuurmoorden oplossen enzovoorts. De prijs is vaak iets hoger. Klik door op de roze websitebutton om de mogelijkheden te bekijken.

Natuur is een feest

Prijs De prijs is 110 euro voor een kinderfeestje voor 8 kinderen van 2 uur op een gratis locatie.

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!

Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

18x eropuit in de herfstvakantie

Een hele week de tijd om samen leuke dingen te doen! Dat is maar goed ook, want er worden veel leuke activiteiten georganiseerd in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen! Bekijk snel onze leukste tips!

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)


Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!