
Ecokids
Natuur-kinderfeestje: Leer bij Ecokids alles over de natuur van een echte natuur-expert!
Natuurliefhebbers opgelet: Tijdens een natuurfeestje met Marieke ga je op zoek naar kriebelbeestjes, doe je wateronderzoek of gaan jullie van een normale steen een eigen knuffelsteen maken!
Heb je het na dit feestje helemaal te pakken? Dan kun je bij Marieke ook een Ecocursus volgen. (vanaf 8 jaar)
Wil je meer weten? Klik dan op de roze button!
Nog geen plannen voor dit weekend? Bekijk de Uitagenda voor de leukste evenementen in Apeldoorn e.o.!
Meer inspiratie


Feestje bij Binky
Vier je kinderfeestje bij Speelboerderij Binky! Kies jouw eigen Binky kinderfeestjes-arrangement!
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
Feestje Klimbos Apeldoorn
Verleg tijdens je kinderfeestje met je vrienden en vriendinnen grenzen bij Klimbos Apeldoorn.Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste gezinsuitjes op de Veluwe
Ontdek deze leuke uitjes met kinderen op de Veluwe!
De 15 lekkere én leuke pannenkoekenrestaurants in Apeldoorn en Deventer
Wij zijn gek op pannenkoeken! En wat boffen wij dus met het aanbod in Apeldoorn, Deventer en omgeving, want er zijn zoveel fijne pannenkoekhuisjes te vinden. Ze zijn er in allerlei soorten en maten! Hier 15 leuke pannenkoekenrestaurants die behalve een goede pannenkoek ook nog iets extra’s bieden!
De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo
Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!
