
Paardenhouderij Koopman
Pony-rijlessen bij Paardenhouderij Koopman in Loenen!
Iedere “ponyfan” droomt van een eigen pony, tijdens de groepslessen bij Paardenhouderij Koopman wordt deze droom een klein beetje werkelijkheid!
De lessen duren 90 minuten waarvan 45 minuten gereden wordt en 45 minuten onder begeleiding alle aspecten van een goede verzorging en omgang geleerd worden. De verzorging bestaat o.a. uit poetsen, op- en afzadelen, pony’s afspuiten, toiletteren, zadel- en hoofdstel onderhoud enz. Tijdens de rijlessen zijn ook o.a. de volgende activiteiten te doen: parcourtjes lopen, schriktraining, cavalleties lopen, behendigheids spelletjes, springen of rijden zonder zadel.
De instructrice zorgt ervoor dat elke les gezellig, afwisselend en leerzaam is voor ruiter en pony ieder op zijn of haar eigen niveau. De groepslessen bestaan uit maximaal 5 ruiters per les waarbij individuele aandacht voor zowel ruiter als pony centraal staan.
Wil je meer weten over Paardenhouderij Koopman in Loenen? Klik dan op de roze websitebutton.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste gezinsuitjes op de Veluwe
Ontdek deze leuke uitjes met kinderen op de Veluwe!
Back to School: 7 handige tips
De scholen gaan weer beginnen! Het zal weer even wennen zijn: vroeg opstaan, concentreren op de lesstof, nieuwe juf of meester. Kindercoach Romy van Mag ik bij jou geeft 7 handige tips om weer terug in het schoolritme te komen. Succes!
De 15 lekkere én leuke pannenkoekenrestaurants in Apeldoorn en Deventer
Wij zijn gek op pannenkoeken! En wat boffen wij dus met het aanbod in Apeldoorn, Deventer en omgeving, want er zijn zoveel fijne pannenkoekhuisjes te vinden. Ze zijn er in allerlei soorten en maten! Hier 15 leuke pannenkoekenrestaurants die behalve een goede pannenkoek ook nog iets extra’s bieden!
De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo
Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!