Paardenhouderij Koopman
Pony-rijlessen bij Paardenhouderij Koopman in Loenen!
Iedere “ponyfan” droomt van een eigen pony, tijdens de groepslessen bij Paardenhouderij Koopman wordt deze droom een klein beetje werkelijkheid!
De lessen duren 90 minuten waarvan 45 minuten gereden wordt en 45 minuten onder begeleiding alle aspecten van een goede verzorging en omgang geleerd worden. De verzorging bestaat o.a. uit poetsen, op- en afzadelen, pony’s afspuiten, toiletteren, zadel- en hoofdstel onderhoud enz. Tijdens de rijlessen zijn ook o.a. de volgende activiteiten te doen: parcourtjes lopen, schriktraining, cavalleties lopen, behendigheids spelletjes, springen of rijden zonder zadel.
De instructrice zorgt ervoor dat elke les gezellig, afwisselend en leerzaam is voor ruiter en pony ieder op zijn of haar eigen niveau. De groepslessen bestaan uit maximaal 5 ruiters per les waarbij individuele aandacht voor zowel ruiter als pony centraal staan.
Wil je meer weten over Paardenhouderij Koopman in Loenen? Klik dan op de roze websitebutton.
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste klimbossen op een rij
Mijn kinderen vinden klimbossen echt te gek! Gelukkig zijn er een aantal hele toffe klimbossen rondom Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Klimmen is een super stoer en actief uitje met kinderen! Hebben jullie al deze klimbossen al gehad?
12x zomertips op de Veluwe
Zin in een zomer met heel veel afwisselende en leuke uitjes? Op de Veluwe valt deze zomer van alles te beleven. Trek eropuit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, stap binnen bij verrassende musea, spot dieren van dichtbij of ontdek een gezellige stad. Wij verzamelden 12 zomerse tips voor gezinnen. Welke ga jij als eerste ontdekken?
De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Een ijsje halen met kinderen in Apeldoorn, Deventer of Zutphen? Yes please! In deze blog vind je de leukste ijssalons in de regio voor een heerlijk momentje samen.