’t Pannekoekhuis Olst
Pannenkoeken bij 't Pannekoekhuis Olst, terras met uitzicht over de IJssel en pannenkoeken op maat!
Aan de dijk in Olst vind je ’t Pannekoekhuis Olst, met de IJssel die grenst aan het terras! En uiteraard met de lekkerste pannenkoeken. Kinderen kunnen kiezen uit drie formaten pannenkoeken (variërend in prijs van 4,75 t/m 6,75)
En ook fijn, in de zomer heb je vanaf het terras uitzicht op de IJssel!
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton!
Op zoek naar een leuke gratis speeltuin in regio Apeldoorn of Deventer? Je vindt ‘m op Kidsproof!
Lees ook onze blog: De 15 lekkere én leuke pannenkoekenrestaurants in Apeldoorn en Deventer
Wij zijn gek op pannenkoeken! En wat boffen wij dus met het aanbod in Apeldoorn, Deventer en omgeving, want er zijn zoveel fijne pannenkoekhuisjes te vinden. Ze zijn er in allerlei soorten en maten! Hier 15 leuke pannenkoekenrestaurants die behalve een goede pannenkoek ook nog iets extra’s bieden!
Lees verder Lees verder't Pannekoekhuis Olst
Rijksstraatweg 29
8121 AB Olst
Openingstijden
12:00 - 20:00 uurToon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
15x pannenkoeken eten
De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer
Happy Tosti Deventer
Tosti's eten: fijn binnen op een schommel of buiten op het stadsterras! Toffe plek voor het hele gezin!
8x restaurant met speelhoek
8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om ApeldoornBlogs & inspiratie
Alle blogs
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.