Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pannenkoekenhuis

Pannenkoekenhuis de Boskabouter in Vaassen. Van lekkere pannenkoeken tot gezellig spelen!

Pannenkoekenhuis de Boskabouter is sinds juni 2021 ook gevestigd in Vaassen. Bij hun kan je buitengewoon genieten van lekkere pannenkoeken, lunch- en plategerechten.

De Boskabouter is gezellig opgezet en heeft genoeg te spelen voor kinderen. Zo kunnen de kinderen springen op ons grote springkussen, spelen met de kabelbaan of zich lekker uitleven op de speelweide.

Zij hebben voldoende parkeergelegenheid om met de hele familie langs te komen! Reserveren? Klik op de roze website button

Tip! Reserveer je op de dag dat je bij hun wilt komen eten en staat je gewenste tijd er niet tussen? Neem dan altijd even telefonisch contact met hun op. Het zou goed kunnen dat ze een plekje voor je kunnen creëren! 

Lees ook onze blog: De 15 lekkere én leuke pannenkoekenrestaurants in Apeldoorn en Deventer

Wij zijn gek op pannenkoeken! En wat boffen wij dus met het aanbod in Apeldoorn, Deventer en omgeving, want er zijn zoveel fijne pannenkoekhuisjes te vinden. Ze zijn er in allerlei soorten en maten! Hier 15 leuke pannenkoekenrestaurants die behalve een goede pannenkoek ook nog iets extra’s bieden!

Lees verder Lees verder

Pannenkoekenhuis Vaassen

Elspeterweg 45

8171 ES Vaassen

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Pannenkoekenhuis Vaassen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

De Vroolijke Frans

Bij De Vroolijke Frans geniet je van smaakmakers uit de regio, met speciaal menu voor de kids!

8x restaurant met speelhoek

8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn

15x pannenkoeken eten

De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer

Happy Tosti Deventer

Tosti's eten: fijn binnen op een schommel of buiten op het stadsterras! Toffe plek voor het hele gezin!

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Hotspots gids 2026 – Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe

Yes, de nieuwe Hotspots gids is uit! Vol met leuke tips in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Handig om te bewaren! Welke hotspots gaan jullie bezoeken?

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!