Lekker snoezelen
In het aangepaste hotel van Parc Spelderholt kunnen kinderen lekker snoezelen.
Parc Spelderholt heeft een bijzondere missie en een uniek concept. Zij richten zich op het vergroten van zelfredzaamheid van kinderen en jongeren met een verstandelijke beperking. De hotelkamers zijn aangepast en ook geschikt voor mindervaliden.
Ook is er een speciale snoezelruimte. In deze ruimte van maar liefst 70 m2, worden door middel van rustgevende muziek, gedempt licht en zachte meubels alle zintuigen geprikkeld. Voor gasten, van jong tot oud, met een verstandelijke beperking, meervoudige handicap, dementie, autisme, etc. is deze snoezelruimte een wereld vol verwondering en belevenis.
Je kunt de snoezelruimte ook afhuren voor max 8 personen, perfect voor een feestje! Ook leuk om te combineren met een bezoekje aan het zwembad.
Meer weten? Klik dan op de websitebutton!
PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
Geschikt voor
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Toegankelijke inspiratie
Prikkelarme familieavond in het Rijksmuseum
Geniet van de kunst in het Rijksmuseum tijdens een prikkelarme openstelling!
AUTSJ (4+)
Een voorstelling van Het Filiaal over omgaan met prikkels. Met weinig tekst, veel actie, dans en kungfu.
Mega Wandel Marathon
Dit wandelfeest is Arnhem is een gezellige toegankelijke dag waar iedereen welkom is!Blogs & inspiratie
Alle blogs
12 kidsprooftips om snel RIJK te worden op Koningsdag!
27 april is het Koningsdag! In 2026 en dat vieren we. Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!
Voorjaarsactiviteiten in het Openluchtmuseum
In het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem zit je dit voorjaar helemaal goed: het barst van de leuke extra activiteiten voor gezinnen. Duik in de wereld van trams, kleine kruipers en wol en sluit je dag aan het museum af bij het Kindererf en de grote speeltuin. Nieuwsgierig? Lees gauw verder!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!