
Park Zuidbroek
Groot park in Apeldoorn met speeltuin, waterspeelplaats, voetbalvelden en picknickplaats!
Aan het randje van de nieuwe wijk Zuidbroek vind je een ruim opgezet park met genoeg ruimte om je een heerlijk middagje buiten te vermaken. Je kunt heerlijk struinen over de wandelpaden tussen het hoge gras en langs leuke waterpartijen. Liefhebbers van een potje voetbal kunnen helemaal los, er zijn meerdere velden! Ook is er een fijne speeltuin, met daarbij een waterspeelplaats!
Neem ook vooral wat lekkers te eten en te drinken mee naar het park, want picknicktafels en plekjes om een kleedje uit te rollen genoeg!
P.s. gek op de tips van Kidsproof? Meld je dan ook aan voor onze gratis nieuwsbrief boordevol fijne tips!
Park Zuidbroek
Rumbastraat
Apeldoorn
Toon op kaart
Meer inspiratie


Speelboerderij Binky
Dieren knuffelen, verkeerspark, speeltuinen en nog veel meer bij Speelboerderij Binky!
Meivakantie bij Paleis het Loo
Vier de lente in de tuinen van Paleis het Loo in Apeldoorn!
Speelgoedmuseum Deventer
Kom de grootste speelgoedcollectie van Nederland bekijken in het Speelgoedmuseum van Deventer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
16x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer
Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, heerlijk plonsen, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes met kinderen op een rijtje gezet!
12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer
Zie je het voor je? Prettig gezelschap, snoet in de zon, pootjes omhoog, koud drankje, heerlijke hap in het vooruitzicht én de kinderen die zichzelf uitermate goed vermaken in de speeltuin? Wij wel! En hoe! Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.