Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Parkcafé Mees

Samen uit eten bij de best verstopte plek van Deventer: Parkcafé Mees op het Vogeleiland!

Bij Mees ben je welkom voor ontbijt, huisgemaakte taarten, brunches en ander lekkers op een unieke plek. Parkcafé Mees zit namelijk op een verstopte plek in Deventer: op het Vogeleiland middenin het Rijsterborgherpark.

Voor kinderen is er een speciaal kidsmenu (ook met hapjes voor de allerkleinsten!) en de locatie maakt het tot een plek waar kinderen zich niet snel vervelen, ze kijken er hun ogen uit.

Kom je langs? Voor meer info klik je op de roze button.

Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Parkcafé Mees

Stationsstraat 2

7411 HA Deventer

Openingstijden Dagelijks geopend van 09.00 tot 18.00 uur.
Mail direct

Mail direct naar Parkcafé Mees

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

15x pannenkoeken eten

De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer

8x restaurant met speelhoek

8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn

11x lekker ontbijten

Lekker buiten de deur ontbijten? Wij hebbben 11 toff plekjes op een rijtje gezet!

Kidsproof terrasje pakken

Zin om een terrasje te pakken? Wij hebben de leukste terrassen met speeltuin voor je verzameld!

Uitgelicht

Zomerpaleis

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

17x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.

De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo

Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!