Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Parkcafé Mees

Samen uit eten bij de best verstopte plek van Deventer: Parkcafé Mees op het Vogeleiland!

Bij Mees ben je welkom voor ontbijt, huisgemaakte taarten, brunches en ander lekkers op een unieke plek. Parkcafé Mees zit namelijk op een verstopte plek in Deventer: op het Vogeleiland middenin het Rijsterborgherpark.

Voor kinderen is er een speciaal kidsmenu (ook met hapjes voor de allerkleinsten!) en de locatie maakt het tot een plek waar kinderen zich niet snel vervelen, ze kijken er hun ogen uit.

Kom je langs? Voor meer info klik je op de roze button.

Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Parkcafé Mees

Stationsstraat 2

7411 HA Deventer

Openingstijden Dagelijks geopend van 09.00 tot 18.00 uur.
Mail direct

Mail direct naar Parkcafé Mees

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kidsproof terrasje pakken

Zin om een terrasje te pakken? Wij hebben de leukste terrassen met speeltuin voor je verzameld!

8x restaurant met speelhoek

8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn

11x lekker ontbijten

Lekker buiten de deur ontbijten? Wij hebbben 11 toff plekjes op een rijtje gezet!

15x pannenkoeken eten

De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer

Uitgelicht

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

10x uitpakspelletjes voor een kinderfeestje

Kinderfeestje op de planning? Check dan deze 10 tips voor leuke uitpakspelletjes. Ook gelijk een leuke activiteit voor het kinderfeestje!

Leuke binnenzwembaden in en om Apeldoorn en Deventer

In deze leuke binnenzwembaden kun je heerlijk recreatief zwemmen met kinderen in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen. Trek je zwemkleding aan, pak je handdoek en zoek één van deze gave zwembaden op om vrij te zwemmen. Lekker plonsen en genieten met de kinderen!

Survival-tips voor een kinderfeestje

Help, het is weer tijd voor een kinderfeestje! Onze top10 survivaltips helpen jou het feestje door!

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!