Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Peuters in het wild

Kom samen in de plassen stampen, schatten verzamelen, beestjes zoeken en lekker spelen!

Een kind, dat plezier beleeft in de natuur, is vrij en gelukkig. Het heeft minder speelgoed nodig en is tevreden met een boomtak of een ontmoeting met een slak. Dat gun je je eigen kind natuurlijk ook.

Het is veel leuker om samen met anderen het bos in te gaan. En nog leuker met een begeleider die leuke ideeën heeft over natuurbeleving en natuurspelletjes. Herken je je hier in? Voor jou heeft Natuur is een Feest de Peuters in het wild – clubs bedacht.

Heb je zin met je peuter rond te snuffelen? Zou je het leuk vinden om dat met andere ouders en peuters gezamenlijk te doen?

Klik dan op de roze websitebutton om te zien waar jij in de regio kunt aansluiten.

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Voorjaarsvakantie tips

Voorjaarsvakantie! Tijd om er weer lekker op uit te gaan met de kinderen.

Ridderavonturen in de vakantie

Beleef de riddertijd bij het Nationaal Militair Museum met veel extra activiteiten rondom ridders.

Monkey Town Binnenspeeltuin

Klimmen, klauteren, glijden, bouwen... Een binnenspeeltuin in Apeldoorn waar je je uren kunt vermaken

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke wandelroutes met de hond

Wij wandelen veel en ontdekken graag nieuwe plekjes. Hoe fijn is het als én de kids lekker kunnen rennen, klimmen en ravotten én de hond lekker los mag lopen. Hieronder vind je onze favoriete plekjes in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.

Lammetjes kijken!

Yes, het voorjaar komt er weer aan! Overal worden al lammetjes geboren, zo lief! Komen jullie ook op kraamvisite bij de lammetjes? Wij hebben de schaapskooien in de regio op een rijtje gezet voor je.

Carnavalsoptochten rondom Apeldoorn en Deventer

Naar het zuiden voor carnaval? Nee joh! In onze omgeving hebben we genoeg leuke carnavalsoptochten. Klaar voor een feestje? We hebben de optochten voor je op een rijtje gezet.

Toffe uitjes in de Voorjaarsvakantie

Yes, voorjaarsvakantie! In en om Apeldoorn en Deventer zijn er weer veel uitjes met kinderen te doen! Omdat er zoveel is om uit te kiezen, hebben wij hieronder onze favoriete activiteiten in de voorjaarsvakantie voor je op een rijtje gezet.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief