Peuters in het wild
Kom samen in de plassen stampen, schatten verzamelen, beestjes zoeken en lekker spelen!
Een kind, dat plezier beleeft in de natuur, is vrij en gelukkig. Het heeft minder speelgoed nodig en is tevreden met een boomtak of een ontmoeting met een slak. Dat gun je je eigen kind natuurlijk ook.
Het is veel leuker om samen met anderen het bos in te gaan. En nog leuker met een begeleider die leuke ideeën heeft over natuurbeleving en natuurspelletjes. Herken je je hier in? Voor jou heeft Natuur is een Feest de Peuters in het wild – clubs bedacht.
Heb je zin met je peuter rond te snuffelen? Zou je het leuk vinden om dat met andere ouders en peuters gezamenlijk te doen?
Klik dan op de roze websitebutton om te zien waar jij in de regio kunt aansluiten.
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
10x uitpakspelletjes voor een kinderfeestje
Kinderfeestje op de planning? Check dan deze 10 tips voor leuke uitpakspelletjes. Ook gelijk een leuke activiteit voor het kinderfeestje!
Leuke binnenzwembaden in en om Apeldoorn en Deventer
In deze leuke binnenzwembaden kun je heerlijk recreatief zwemmen met kinderen in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen. Trek je zwemkleding aan, pak je handdoek en zoek één van deze gave zwembaden op om vrij te zwemmen. Lekker plonsen en genieten met de kinderen!