Restaurant Nostalgie
Gezellig lunchen of dineren bij Restaurant Nostalgie en het kindernatuurpad lopen!
Tegenover de kerk en op steenworp van Zutphen vind je het gezelligste café van Baak. Vanaf het terras heb je een prachtig uitzicht over de grote Baakse kerk en de tuinen. Op de menukaart staan onder andere soepen, tosti’s, broodjes, uitsmijters en diverse borrelhapjes. Voor de kids is er keuze uit diverse broodjes met lekker zoet beleg en een pannekoek met verschillende versiersels!
Tip: Dit restaurant is ook het startpunt van kindernatuurpad ’t Hertenpad. Met deze wandeling worden families uitgedaagd de natuur te leren kennen door leuke opdrachten te doen.
Voor meer informatie en de menukaart klik je op de roze button.
Op zoek naar een vaste activiteit voor je kind(eren)? Kijk eens tussen de clubjes voor kids!
Restaurant Nostalgie
Wichmondseweg 30
7223 LH Baak
Openingstijden
Donderdag t/m zondag open vanaf 11:00Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
11x lekker ontbijten
Lekker buiten de deur ontbijten? Wij hebbben 11 toff plekjes op een rijtje gezet!
15x pannenkoeken eten
De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer
Kidsproof terrasje pakken
Zin om een terrasje te pakken? Wij hebben de leukste terrassen met speeltuin voor je verzameld!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
Spot aan! Deze boeken stelen de show
Spot aan, boek open! Tijdens de Kinderboekenweek draait alles om optreden, podiumkunsten en verhalen die de show stelen. Wij verzamelden fijne boekentips voor kinderen van 7 tot 12 jaar die perfect bij het thema passen.
Laat techniek je verassen bij de Saxion Technology Day
Doe mee aan gratis leuke workshops en ontdek wat je allemaal met techniek kan!