Restaurant Orange
Tap zelf een slush puppy en doop marshmellows in de choco-fontein!
Restaurant Orange in Apeldoorn is een wereld-restaurant en heeft een all-in concept. Er zijn een paar eilandjes in het restaurant waar live gekookt wordt!
Er is een speciaal kinderbuffet met friet, poffertjes, bitterballen, pizza slices en nog veel meer. Extra leuk, zelf je slush puppy tappen en koekjes en marshmellows dopen in de chocoladefontein als toetje!
Klaar met eten? Dan is er een fijne speelkamer zodat paps en mams nog even rustig kunnen uitbuiken!
Klik op de roze button om direct naar de website te gaan van Restaurant Orange.
Restaurant Orange
Het Rietveld 8
7321 CT Apeldoorn
Openingstijden
di, wo, do: 17:00 - 22:00 uurvrij - za: 16:30 - 22:30 uur
zo: 16:00 - 22:00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!
Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
12x de leukste winteruitjes op de Veluwe
De Veluwe heeft zoveel toffe uitjes voor gezinnen deze herfst. Wij zijn dol op deze mooie regio! Zowel in de verschillende dorpen en steden als in de prachtige natuur is er zoveel te beleven. Al nieuwsgierig geworden? Wij delen hier 12 superleuke tips voor de herfst én winter.
De leukste kerstmarkten in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Een kerstmarkt bezoeken met je kinderen? We hebben alle informatie over kerstmarkten en winterfairs in 2025 in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe voor je op een rijtje gezet.