VV Robur et Velocitas
Scoor jij ook bij Voetbalvereniging Robur et Velocitas?
In Apeldoorn is Voetbalvereniging Robur et Velocitas te vinden. Dit is een vereniging met een rijke historie en een jeugdige toekomst. Kinderen zijn namelijk al vanaf jonge leeftijd welkom om te komen voetballen!
Al vanaf de leeftijd van 5 jaar kan je komen voetballen bij Jong Oranje. Elke zaterdagochtend speelt Jong Oranje in oranje shirtjes. Voor deze kleine voetballertjes wordt geen contributie gevraagd!
Voor de oudere kids zijn er een hele hoop andere teams om uit te kiezen. Kom gezellig een keertje meetrainen!
Door op de roze button te klikken ga je direct naar de website.
Bekijk de Uitagenda van Kidsproof om te zien welke evenementen de komende periode op de planning staan in Apeldoorn en omgeving.
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zeepkistenrace festival – dit is er te doen voor kinderen
Klaar voor de start? Met Hemelvaart is het weer tijd voor het Zeepkistenrace Festival in Apeldoorn. We hebben het Kidsproof programma van het Zeepkistenrace Festival op een rijtje gezet voor je.
Pizza feestje thuis? Onze ervaring met een pizza oven huren via Mizza
Zelf pizza’s bakken tijdens een (kinder)feestje thuis? Wij huurden een pizzaoven via Mizza en delen onze ervaring. Leuk voor een kinderfeestje, familiedag of gewoon een gezellige avond.
7x fietsroutes met kinderen rondom Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Zijn jouw kids klaar met wandelen, maar wil jij wél graag met ze naar buiten? Stap dan lekker op de fiets! We hebben 7 leuke fietsroutes verzameld die super leuk zijn voor kinderen!