Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Schaapskooi de Loenermark

Maak een boswandeling met de kinderen en ontmoet de schapen van de Loenermark!

Iedere ochtend rond 9:00 uur vertrekt de herder met de kudde naar de hei. Rond 16:00 uur uur zijn ze weer terug. Het is een prachtig gezicht hoe de herder en hond(en) samenwerken om de schapen bijeen te drijven.

De schaapskooi is de overnachtingsplek van de schapen. En hier worden in de periode van januari t/m maart de lammetjes geboren. 

De schaapskooi is voorzien van een bezoekersruimte, vanuit deze ruimte kun je naar de schapen kijken.

Klik op de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie.

Wil je meer tips voor een dagje uit? Kijk dan in de categorie eropuit!

Schaapskooi de Loenermark

Droefakkers

7371 Loenen

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Ridderavonturen in de vakantie

Beleef de riddertijd bij het Nationaal Militair Museum met veel extra activiteiten rondom ridders.

Monkey Town Binnenspeeltuin

Klimmen, klauteren, glijden, bouwen... Een binnenspeeltuin in Apeldoorn waar je je uren kunt vermaken

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Voorjaarsvakantie tips

Voorjaarsvakantie! Tijd om er weer lekker op uit te gaan met de kinderen.

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lammetjes kijken!

Yes, het voorjaar komt er weer aan! Overal worden al lammetjes geboren, zo lief! Komen jullie ook op kraamvisite bij de lammetjes? Wij hebben de schaapskooien in de regio op een rijtje gezet voor je.

10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!

Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

Leuke wandelroutes met de hond

Wij wandelen veel en ontdekken graag nieuwe plekjes. Hoe fijn is het als én de kids lekker kunnen rennen, klimmen en ravotten én de hond lekker los mag lopen. Hieronder vind je onze favoriete plekjes in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.

Toffe uitjes in de Voorjaarsvakantie

Yes, voorjaarsvakantie! In en om Apeldoorn en Deventer zijn er weer veel uitjes met kinderen te doen! Omdat er zoveel is om uit te kiezen, hebben wij hieronder onze favoriete activiteiten in de voorjaarsvakantie voor je op een rijtje gezet.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief