Schaapskooi de Loenermark
Maak een boswandeling met de kinderen en ontmoet de schapen van de Loenermark!
Iedere ochtend rond 9:00 uur vertrekt de herder met de kudde naar de hei. Rond 16:00 uur uur zijn ze weer terug. Het is een prachtig gezicht hoe de herder en hond(en) samenwerken om de schapen bijeen te drijven.
De schaapskooi is de overnachtingsplek van de schapen. En hier worden in de periode van januari t/m maart de lammetjes geboren.
De schaapskooi is voorzien van een bezoekersruimte, vanuit deze ruimte kun je naar de schapen kijken.
Klik op de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie.
Wil je meer tips voor een dagje uit? Kijk dan in de categorie eropuit!
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Het verhaal van Sint Maarten
Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor een zo vol mogelijke snoepzak, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is eigenlijk het verhaal achter dit lichtjesfeest?
15x Sint Maarten thuis vieren
Zingend langs de deuren met een lampion en thuiskomen met een zak vol snoepjes. Onze kinderen vinden het fantastisch! Wil je liever niet langs de deuren? Wij hebben de leukste tips voor een Sint Maarten thuis verzameld.
Intocht Sinterklaas Apeldoorn, Deventer en Zutphen 2026
Hij komt...hij komt... 14 november 2026 is het weer zover! Dan komt Sinterklaas aan in ons land! Ook in Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken. Wij hebben een compleet overzicht voor je met alle Sinterklaasintochten in de regio!