Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Silo Art tour

Fiets of rijd met de auto langs de unieke kunst op de schuren en silo's in de Achterhoek!

Unieke verhalen uit de Achterhoek komen tot leven met de Silo Art Tour! Op tien verschillende locaties in de regio zijn schuren, silo’s en andere agrarische gebouwen, die vaak als lelijk worden beschouwd, getransformeerd tot ware kunstwerken waar iedereen van kan genieten. Speciaal voor de Achterhoekse Silo Art zijn routes ontwikkeld langs deze kunstwerken. Stap in de auto of lekker op de fiets en ontdek alle mooie kunstwerken!

Ontdek de omgeving

Ontdek tijdens de tour naast de street art kunstwerken ook de rest van de omgeving. Geniet van de weilanden, beekjes, restaurants en kastelen!

Routeboekje en GPX

De onderstaande 6 routes zijn gebundeld in een Silo Art routeboekje en tijdelijk gratis verkrijgbaar bij de Achterhoekse VVV’s en Toeristisch Informatiepunten. Uiteraard zijn er ook GPX downloads beschikbaar via onderstaande routepagina’s of bekijk de online versie hier

Silo Art Achterhoek

Prijs Routes gratis verkrijgbaar

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice

Buurman en Buurman bouwen een feestje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Survival-tips voor een kinderfeestje

Help, het is weer tijd voor een kinderfeestje! Onze top10 survivaltips helpen jou het feestje door!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

10x uitpakspelletjes voor een kinderfeestje

Kinderfeestje op de planning? Check dan deze 10 tips voor leuke uitpakspelletjes. Ook gelijk een leuke activiteit voor het kinderfeestje!

Leuke binnenzwembaden in en om Apeldoorn en Deventer

In deze leuke binnenzwembaden kun je heerlijk recreatief zwemmen met kinderen in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen. Trek je zwemkleding aan, pak je handdoek en zoek één van deze gave zwembaden op om vrij te zwemmen. Lekker plonsen en genieten met de kinderen!

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!