Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Sky Service Netherlands

Dromen komen uit: zelf vliegen boven Teuge!

Eerlijk is eerlijk: het is niet goedkoop, maar wel onvergetelijk! Ontdek Teuge, Apeldoorn, Deventer en de Veluwe vanuit de lucht.

Rondvluchten
Neem plaats en geniet! De piloten je laten zien hoe mooi onze omgeving is. In het vliegtuig is plek voor 3 passagiers. De duur kies je zelf: van 15 minuten tot een uur.

Kadovlieglessen
Altijd al eens een vliegtuig willen besturen? Bij de kadovlieglessen mogen de kids zelfs even ervaren hoe het voelt om zelf te vliegen! Super tof voor piloten in de dop. De goedkoopste vliegles bestaat uit 10 minuten theorie en aansluitend 20 minuten zelf vliegen, motor aan-af.

Voor de rondvluchten hanteren ze geen minimale leeftijd, maar de kadovlieglessen zijn alleen geschikt voor oudere kinderen. Uiteraard moet er wel even gereserveerd worden.

Nieuwsgierig? Klik op de roze button voor alle mogelijkheden.

Wist je dat The Hangar een heel lekker kidsproof plekje voor vliegtuig spotten is?

Sky Service Netherlands

De Zanden 55

7395 PA Teuge

Openingstijden Dinsdag t/m zondag
Prijs Zie website voor de verschillende opties
Mail direct

Mail direct naar Sky Service Netherlands

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Apeldoorn Deventer

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Burnside Skatepark Deventer

Skaten, BMX'en en rollen bij Burnside Skatepark in Deventer. Voor beginners én ervaren riders.

Supervoordelig met bus en regionale trein

Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Muziekzomer Gelderland 2026

Beleef muzikaal toptalent tijdens de Muziekzomer Gelderland op verschillende locaties in en om Apeldoorn!

Uitgelicht

Maritieme week in ’t Zuiderzeemuseum

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.

Muziekzomer Gelderland met kinderen

Ontdek samen hoe leuk klassieke muziek kan zijn! Tijdens Muziekzomer Gelderland genieten jullie van vrolijke familievoorstellingen en concerten door jong muzikaal talent. 

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo

Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!