
Speelgoedmuseum Deventer
Kom de grootste speelgoedcollectie van Nederland bekijken in het Speelgoedmuseum van Deventer!
Het museum is in 2021 totaal verbouwd en vernieuwd. Met 13.000 objecten heeft dit museum de grootste speelgoedcollectie van Nederland. Bijzondere poppen, poppenhuizen, treinen, mechanisch speelgoed, bordspellen en games.
Kom gluren door de raampjes van de poppenhuizen, vergaap je aan de miniatuurtreinen, speel het elektrospel en laat je bedriegen door het optische speelgoed.
Met de gratis audiotour leer je meer over de achtergrond van het speelgoed. En uiteraard kan er ook lekker gespeeld worden in het Speelgoedmuseum! De vraag is alleen… hoe krijg je ze weer mee naar huis?
Tip: Het museum is verdeeld over meerdere verdiepingen, die alleen per smalle wenteltrap bereikbaar zijn. Niet geschikt dus voor kinderwagens!
Wil je meer weten? Klik dan op de roze button om naar de site te gaan.
Schrijf je nu in voor onze nieuwsbrief en mis nooit meer leuke tips!
Speelgoedmuseum Deventer
Brink 47
7411 BV Deventer
Openingstijden
di - zo: 11:00 - 17:00 uurPrijs
Volwassenen: € 8Jeugd 4 t/m 18 jaar: € 4,00
Jeugd 0 t/m 3 jaar: Gratis
Toon op kaart
Meer inspiratie


Speelboerderij Binky
Dieren knuffelen, verkeerspark, speeltuinen en nog veel meer bij Speelboerderij Binky!
80 jaar vrijheid vieren
In 2025 vieren we 80 jaar vrijheid. Ook voor kinderen is er genoeg te doen.
FunZone Apeldoorn
Ga uit je dak bij FunZone Apeldoorn: het mega grote trampolinepark in Apeldoorn!Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer
Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, heerlijk plonsen, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes met kinderen op een rijtje gezet!
12 kidsprooftips om snel RIJK te worden op Koningsdag!
27 april is het Koningsdag! In 2025 vieren we dat op 26 april. Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland