Speelbos Erve De Pas
Dit leuke speelbos in Haarle is ook voor kinderen mét een handicap goed toegankelijk!
Boswachter Henk heeft hier gave dingen bedacht, zodat jij hier lekker kunt spelen. Je kunt er klimmen, springen, met water en zand knoeien, verstoppen, beestjes ontdekken en natuurlijk prachtige hutten bouwen. Kom je in mei of juni dan bloeien de rododendrons mooi roze!
Deze Speelnatuur van OERRR is één van de plekken uit het project Natuur voor Iedereen en dus toegankelijk voor mensen met een beperking.
De waterspeelplek is zo gemaakt dat kinderen in een rolstoel bij de pomp en bij de watergoten kunnen. Er loopt een stevige en brede weg een stukje het bos in zodat je daar ook kunt spelen. Op de keerplek kun je keren en weer terug naar de ingang.
Ga je met je ouders nog even wandelen op De Sprengenberg? Dan is Mies de Specht een aanrader. Je komt dan ook langs de Verwonderplek bij de schaapskooi.
Meer weten? Kijk op de website via de websitebutton?
PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
Geschikt voor
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Toegankelijke inspiratie
Kom samen schaatsen!
Kinderen met een fysieke beperking kunnen bij 19 ijsbanen in Nederland samen schaatsen deze kerstvakantie
Toegankelijke events in januari
In januari staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!
NIEUW: Categorie Inclusief
Alle toegankelijke uitjes voor kinderen met een handicap handig op een rij!Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x originele warme chocolademelk ideeën
Wat heerlijk om nu buiten te zijn én daarna natuurlijk warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
21 vrolijke tips tegen een winterdip!
Hebben jij en de kinderen last van een winterdip? Met deze vrolijke activiteiten gaan jullie lachend de donkere dagen door. Nu alleen nog wachten op die glimlach, schaterlach of slappe lach!
8x leuke adresjes voor warme chocolademelk
Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk.