Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speelparadijs Voorst

Pannenkoekenhuis met terras, speeltuin en de allerleukste attracties. Een echte belevenis voor kinderen!

Bij Speelparadijs en Pannenkoekenhuis Voorst kun je twee hele goede activiteiten combineren, spelen en pannenkoeken eten!

Het pannenkoekenhuis is volledig in circusstijl ingericht! Maar misschien worden de pannenkoeken hier wel héél snel opgegeten want er is nog zoveel te beleven.

Een speeltuin is er niks bij… Binnen is er Panky’s Funplanet met balkanonnen, klimkastelen, een rodelbaan en computerspellen. Buiten is er nóg meer te beleven. Er zijn leuke attracties zoals botsauto’s, een trein, bootjes, een zweefmolen, rondvlucht met Alladin en de geest. Verder zijn er trampolines, kabelbanen en nog veel meer!

Als je alleen pannenkoeken wilt eten, moet je wel extra betalen voor de attracties! Wel zijn er leuke aanbiedingen voor de combi eten en spelen!

Meer informatie vind je op de site! Klik hiervoor op de roze button.

Bekijk ook de uitagenda voor de leukste evenementen in Apeldoorn en omgeving!

Speelparadijs Pannenkoekenhuis Voorst

Wilhelminaweg 2

7383 CA Voorst Gem Voorst

Openingstijden Bekijk de openingstijden op de website
Mail direct

Mail direct naar Speelparadijs Pannenkoekenhuis Voorst

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Lekker schaatsen bij de Jaap Eden IJsbaan

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13x originele warme chocolademelk ideeën

Wat heerlijk om nu buiten te zijn én daarna natuurlijk warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

8x leuke adresjes voor warme chocolademelk

Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk.

12x leuke spelletjes met sneeuw

Hoera, eindelijk sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben de leukste spelletjes met sneeuw verzameld voor nog meer sneeuwpret!

Sleeën in en om Apeldoorn en Deventer

Wat zijn we verwend met een heerlijk pak sneeuw. Dat wordt sleetje rijden en dan natuurlijk het liefste roetsssssjen van een goede heuvel. Wij hebben alvast wat goede plekken in en om Apeldoorn en Deventer om te sleeën voor je op een rij.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief