Speelparadijs Voorst
Uitleven met botsauto's, kabelbanen, klimkastelen en meer bij Speelparadijs en Pannenkoekenhuis Voorst!
Neem je vrienden mee naar Speelparadijs Voorst!
In Panky’s Funplanet kunnen jullie je uitleven met balkanonnen, klimkastelen, een ritje maken met een rodelbaantje of een computerspel spelen.
Buiten is er nog veel meer te spelen. Er zijn leuke attracties zoals botsauto’s, een treintje, bootjes, een zweefmolen of een rondvlucht met Alladin en de geest! Verder zijn er trampolines, kabelbanen en nog veel meer!
Combineer het spelen met het eten van pannenkoeken en je feest is compleet!
Bekijk alle mogelijkheden op de website. Klik op de roze button om direct naar de site te gaan.
Wist je dat je ook alle muzieklessen op Kidsproof handig in een overzicht vindt? Of je nu op zoek bent naar drumles, zangles of gitaarles, je vindt al het aanbod in de rubriek muziekles!
Speelparadijs Pannenkoekenhuis Voorst
Wilhelminaweg 2
7383 CA Voorst Gem Voorst
Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Kinderfeestje Monkey Town
Maak van jouw kinderfeestje een Monkey Party bij binnenspeeltuin Monkey Town in Apeldoorn!
Kinderfeestje Street Jump
Vier jouw kinderfeestje bij Street Jump! De grootste trampolinehal van Apeldoorn met toffe Jump Area's
Aquacentrum Malkander
Kinderfeestje bij Acquacentrum Malkander Apeldoorn: een echt zwemspektakel!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof Kletspraat – Wintereditie
Breng een ander gesprek op gang tijdens pakjesavond, het kerstdiner of een lekkere winterwandeling met de Kidsproof kletspraat kaartjes! Met deze wintereditie van de gesprekkaartjes voor kinderen kom je er bijvoorbeeld achter wat papa zou doen wanneer hij ingesneeuwd raakt of wat de mooiste herinnering is van het afglopen jaar van jouw kind.
10x uitpakspelletjes voor een kinderfeestje
Kinderfeestje op de planning? Check dan deze 10 tips voor leuke uitpakspelletjes. Ook gelijk een leuke activiteit voor het kinderfeestje!
Leuke wandelroutes met de hond
Wij wandelen veel en ontdekken graag nieuwe plekjes. Hoe fijn is het als én de kids lekker kunnen rennen, klimmen en ravotten én de hond lekker los mag lopen. Hieronder vind je onze favoriete plekjes in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.