
Speeltuin Zuiderpark
Speeltuinen in het Zuiderpark. Speeltuin met mooie houten toestellen, kabelbaan en waterspeeltuin
In het Zuiderpark aan de kant van de Alberdastraat vind je de nog redelijk nieuwe speeltuin gemaakt van mooi robuust hout. De speeltuin heeft een glijbaan waar je best een beetje stoer voor moet zijn en fijne schommels. De speeltuin is een grote zandbak.
Iets verder op, aan de Oude Beekbergerweg zit een speeltuin waar je op ontdekking kunt, kunt roetsjen op de kabelbaan en er komt in het voorjaar van 2019 een waterspeeltuin bij!
Lekker plekje ook om te picknicken!
Speeltuin Zuiderpark
Albardastraat / Oude Beekbergerweg
Apeldoorn
Toon op kaart
Meer inspiratie


Meivakantie bij Paleis het Loo
Vier de lente in de tuinen van Paleis het Loo in Apeldoorn!
Speelgoedmuseum Deventer
Kom de grootste speelgoedcollectie van Nederland bekijken in het Speelgoedmuseum van Deventer!
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer
Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, heerlijk plonsen, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes met kinderen op een rijtje gezet!
Vier 80 jaar vrijheid in Apeldoorn, Deventer en de Veluwe
80 jaar vrijheid samen vieren en herdenken met je kinderen? Wij hebben de mooiste en meest bijzondere evenementen en activiteiten in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe op een rijtje gezet. Passend voor jong en oud!
12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer
Zie je het voor je? Prettig gezelschap, snoet in de zon, pootjes omhoog, koud drankje, heerlijke hap in het vooruitzicht én de kinderen die zichzelf uitermate goed vermaken in de speeltuin? Wij wel! En hoe! Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.