Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Sport in de Wijk

Samen sporten met vriendjes en vriendinnetjes onder begeleiding van SportserviceApeldoorn!

Samen sporten met je vriendjes en vriendinnetjes. Sport in de wijk is geen gymles, maar er worden wekelijks allemaal leuke sport en spel activiteiten georganiseerd waaraan je gratis mee kunt doen.

Benieuwd naar het programma? Voor meer info en aanmelden klik je op de roze button.

Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Sportservice Apeldoorn

Prijs Gratis

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Open dag Scouting st Victor

Kom sfeer proeven bij Scouting St. Victorgroep in het Orderbos!

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

Een vrolijk mini-magazine vol ideeën voor een fijn paasweekend samen, met inspiratie van LIDL

De brief voor de Koning (8+)

Een avontuurlijke voorstelling vol muziek, zang, dans, humor, ridders en ruiters.

Paasspeurtocht bij Binky

Ga samen op paasavontuur bij Binky in Apeldoorn en help de Paashaas met een vrolijke speurtocht!

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Blogs & inspiratie

Alle blogs

1 april! 15 grapjes om je kind in de maling te nemen

Je kinderen in de maling nemen... klinkt niet aardig maar deze leuke grapjes zullen ze vast waarderen! Of zullen zij jóu vandaag te slim af zijn? 1 april kikker in je bil!

De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

Het zal je niet verbazen, maar mijn kids zijn gek op ijs. En wij natuurlijk ook! Helemaal geen straf dus om de lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen voor jullie op een rijtje te zetten.

24x paaseieren versieren zonder verf

Oeps, geen verf in huis? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Sommige paaseitjes kun je zelfs vlak voor de paasbrunch of het paasontbijt nog maken. Laat je hieronder inspireren door onze paaseieren!

De leukste natuurspeurtochten rondom de Veluwe

De natuur heeft heel veel te bieden, maar eerlijk is eerlijk: de kinderen staan niet altijd te springen om weer te gaan wandelen. Wist je dat er heel veel leuke natuurspeurtochten op en rondom de Veluwe zijn? Ideaal voor een mooie wandeling door de natuur met kinderen! Wedden dat ze nu wel mee willen?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief