
Sport Mix
Sporten voor kids tussen de 6 en 18 jaar die op cluster 3 scholen zitten.
Sport Mix is een sportclub voor kinderen van 6 t/m 18 jaar die op cluster 3 scholen zitten (speciaal onderwijs). Het doel van Sport Mix is om de deelnemende kinderen met plezier en zelfvertrouwen te laten sporten en bewegen.
Sport Mix is bedoeld voor kinderen die behoefte hebben aan veiligheid, structuur en individuele aandacht. Wekelijks wordt er een gevarieerd programma aangeboden van sport- en beweegactiviteiten.
Sport Mix is een initiatief van de afdeling Sportstimulering van Accres in samenwerking met de scholen van de Onderwijsspecialisten.
Sportservice Apeldoorn
Openingstijden
Woensdagmiddag van 14.15 - 15.15 uurPrijs
De kosten voor Sport Mix zijn € 96,00 per schooljaar, stroomt je kind na 1 februari in dan zijn de kosten € 48,00 tot het eind van het schooljaar.Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x eropuit in de herfstvakantie
Een hele week de tijd om samen leuke dingen te doen! Dat is maar goed ook, want er worden veel leuke activiteiten georganiseerd in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen! Bekijk snel onze leukste tips!
Regen: 10x overdekte uitjes voor kinderen in Apeldoorn
Op een regenachtige dag toch even een uitstapje maken met de kinderen? Snappen we! Gelukkig is er ook heel veel te doen in Apeldoorn met regen. Wij verzamelden de leukste overdekte uitjes in Apeldoorn bij slecht weer. Lees snel onze tips!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!