Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Stal te Bokkel in Eerbeek

Paardrijlessen in Eerbeek

In Eerbeek ligt de manege ‘Stal te Bokkel’. Vanaf 8 jaar kan je daar beginnen met rijlessen! Om het goed te leren begin je met privé-lessen, je leert in die lessen een vertrouwensband te krijgen met je paard en hoe je een goede houding aanhoudt op je paard. Als je zelfstandig kan rijden in stap, draf en galop ben je klaar om deel te nemen aan de groepslessen!

De groepslessen vinden plaats in de manege maar ook buiten en bij mooi weer kan je zelf een lekkere bosrit maken!

Lijkt paardrijlessen volgen jou leuk? Klik dan op de roze button om naar de website van Stal te Borkel te gaan.

Op Kidsproof vind je ook hele leuke kinderfeestjes! Wat dacht je bijvoorbeeld van een kinderfeestje op een manege? Kijk maar eens bij de categorie ‘Kinderfeestjes

Stal te Bokkel Eerbeek

Soerense Zand Zuid 5

6961 RA Eerbeek

Mail direct

Mail direct naar Stal te Bokkel Eerbeek

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Club Pellikaan Apeldoorn

TIP! Begin met sporten bij Club Pellikaan inclusief kinderopvang en kidssporten

Telekids Musicalschool

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Apeldoorn of Zutphen

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Zwemles Malkander

Haal je zwemdiploma met zwemles bij Aquacentrum Malkander in Apeldoorn

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

18x eropuit in de herfstvakantie

Een hele week de tijd om samen leuke dingen te doen! Dat is maar goed ook, want er worden veel leuke activiteiten georganiseerd in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen! Bekijk snel onze leukste tips!

Regen: 10x overdekte uitjes voor kinderen in Apeldoorn

Op een regenachtige dag toch even een uitstapje maken met de kinderen? Snappen we! Gelukkig is er ook heel veel te doen in Apeldoorn met regen. Wij verzamelden de leukste overdekte uitjes in Apeldoorn bij slecht weer. Lees snel onze tips!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief