Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kom samen schaatsen!

Kinderen met een fysieke beperking kunnen bij 19 ijsbanen in Nederland samen schaatsen deze vakantie!

Ook dit seizoen kunnen kinderen met een handicap deelnemen aan de schaatspret. Dat is mogelijk dankzij het schaatsframe. Hiermee kunnen kinderen die door een fysieke beperking niet zelfstandig kunnen staan of bewegen, toch glijden over het ijs.

Schaatsframe

Het schaatsframe bevat een zitje, een stuur en drie ijzers. Kinderen zitten op het frame en zetten zich af met spikes onder hun voeten. Het coole sporthulpmiddel is geïntroduceerd door Stichting het Gehandicapte Kind.

Frame schaatsen bij 19 ijsbanen

Negentien ijsbanen hebben het Frame Schaatsen opgenomen in hun aanbod. Hier kunnen kinderen met een beperking deelnemen aan de reguliere lessen of vrij schaatsen. Je hoeft geen eigen schaatsframe te hebben: ze zijn inbegrepen bij de lessen, of te huur voor het vrij schaatsen.

En heeft jouw kind de smaak te pakken? Schrijf gelijk alvast in voor de schaatslessen. Benieuwd? Meer info vind je via de websitebutton!

Nederlandse Stichting voor het Gehandicapte Kind

Wibautstraat 212-214

1091 TK Amsterdam

Prijs Gratis
Toon op kaart

Geschikt voor

Lijstjes voor Apeldoorn Deventer

Lees verder onder deze advertentie

Toegankelijke inspiratie

Toegankelijke events in februari

In februari staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

De VakantieKaravaan Plus

Kom nieuwe activiteiten ontdekken en plezier maken. Speciaal voor kinderen met een beperking!

NIEUW: Categorie Inclusief

Alle toegankelijke uitjes voor kinderen met een handicap handig op een rij!

Heerlijke wintervakantie

In de midwinter vertraag je in de aangepaste vakantiehuizen van het Ronald McDonald Kinderfonds.

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x uitpakspelletjes voor een kinderfeestje

Kinderfeestje op de planning? Check dan deze 10 tips voor leuke uitpakspelletjes. Ook gelijk een leuke activiteit voor het kinderfeestje!

Carnavalsoptochten rondom Apeldoorn en Deventer

Naar het zuiden voor carnaval? Nee joh! In onze omgeving hebben we genoeg leuke carnavalsoptochten. Klaar voor een feestje? We hebben de optochten voor je op een rijtje gezet.

Leuke wandelroutes met de hond

Wij wandelen veel en ontdekken graag nieuwe plekjes. Hoe fijn is het als én de kids lekker kunnen rennen, klimmen en ravotten én de hond lekker los mag lopen. Hieronder vind je onze favoriete plekjes in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.

Survival-tips voor een kinderfeestje

Help, het is weer tijd voor een kinderfeestje! Onze top10 survivaltips helpen jou het feestje door!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief