Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Freerun lessen

Leer nu de kneepjes van het freerunnen van Tantum Freerunning bij Street Jump Apeldoorn!

Freerunning is een opkomende sport die steeds populairder wordt. Als freerunner probeer je zo snel en spectaculair mogelijk van A naar B te komen en beweeg je in een vrije vorm. Je overwint obstakels door te springen, klimmen of duiken. 

Street Jump is een samenwerking aangegaan met Rutger Schipper van Team Tantum (bekend van YouTube). Rutger traint en draagt zijn kennis en ervaring over aan de Jumpmasters van Street Jump. Je kunt het dus van de experts leren!

Benieuwd of het iets voor jou is? Voor meer info en aanmelden klik je op de roze button.

Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Street Jump Apeldoorn

Christiaan Geurtsweg 11

7335 JV Apeldoorn

Prijs € 35,- per maand (elke week 1 les)
Mail direct

Mail direct naar Street Jump Apeldoorn

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Telekids Musicalschool

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Apeldoorn of Zutphen

Bewegen voor kinderen

Kom lekker bewegen op de woensdagmiddag bij Bewegingsstudio PureMotion in Apeldoorn!

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Club Pellikaan Apeldoorn

TIP! Begin met sporten bij Club Pellikaan inclusief kinderopvang en kidssporten

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

16x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer

Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, heerlijk plonsen, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes met kinderen op een rijtje gezet!

Vier 80 jaar vrijheid in Apeldoorn, Deventer en de Veluwe

80 jaar vrijheid samen vieren en herdenken met je kinderen? Wij hebben de mooiste en meest bijzondere evenementen en activiteiten in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe op een rijtje gezet. Passend voor jong en oud!

12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer

Zie je het voor je? Prettig gezelschap, snoet in de zon, pootjes omhoog, koud drankje, heerlijke hap in het vooruitzicht én de kinderen die zichzelf uitermate goed vermaken in de speeltuin? Wij wel! En hoe! Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief