Kinderfeestje Street Jump
Vier jouw kinderfeestje bij Street Jump! De grootste trampolinehal van Apeldoorn met toffe Jump Area's
Street Jump Apeldoorn biedt verschillende arrangementen voor onvergetelijke kinderfeestjes! Ga hélemaal los met vriendjes en vriendinnen op de Big Airbag, de Wipe-out achtige Jump Caroussel, de half pipe en nog veel meer! Wist je dat toegang tot het luchtkussenpark ook inclusief is?
Het luchtkussenpark is een opblaasbaar, megagroot springkussen met allerlei obstakels, waar je urenlang kunt springen. In het 350m2 park vind je meerdere uitdagende attracties: 12 verschillende glijbanen, klimmuren en obstakels. Vet!
De horeca is op en top bij Street Jump! Plof hier voor, na of tussendoor neer voor een lekker hapje en drankje.
Meer weten over dit toffe kinderfeestje? Als je op de roze websitebutton klikt kom je op de site van Street Jump, hier vind je alle tarieven, mogelijkheden etc.
P.s. kleintjes in jullie feestgroepje? Voor kinderen onder de 6 jaar heeft Street Jump op bepaalde uren speciale springuurtjes!
Street Jump Apeldoorn
Christiaan Geurtsweg 11
7335 JV Apeldoorn
Openingstijden
Bekijk de mogelijkheden op de site van StreetJump Apeldoorn. Klik hiervoor op de roze websitebutton.Prijs
Bekijk de tarieven van de verschillende arrangementen op de site van StreetJump Apeldoorn. Klik hiervoor op de roze websitebutton.Toon op kaart
Meer inspiratie
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
Feestje bij Binky
Vier je kinderfeestje bij Speelboerderij Binky! Kies jouw eigen Binky kinderfeestjes-arrangement!
Aquacentrum Malkander
Kinderfeestje bij Acquacentrum Malkander Apeldoorn: een echt zwemspektakel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Het verhaal van Sint Maarten
Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor een zo vol mogelijke snoepzak, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is eigenlijk het verhaal achter dit lichtjesfeest?
12x wandeling met kinderen
De natuur is prachtig met al die kleuren en het is zo fijn wandelen op de Veluwe en rondom Apeldoorn & Deventer. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen door het bos en over de hei voor je op een rijtje gezet. Zo is wandelen met kinderen harstikke leuk!
Intocht Sinterklaas Apeldoorn, Deventer en Zutphen 2025
Hij komt...hij komt... 15 november 2025 is het weer zover! Dan komt Sinterklaas aan in ons land! Ook in Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken. Wij hebben een compleet overzicht voor je met alle Sinterklaasintochten in de regio!