
Kinderfluit Akademie
Leer bij Studio Flutonicum in Apeldoorn het bijzondere instrument dwarsfluit te bespelen. (6+)
Het is zo’n bijzonder instrument, de dwarsfluit! Heb jij zin om te leren spelen op deze fluit? Neem dan een kennismakingsles bij Studio Flutonicum en kijk of het bevalt!
Bevalt het dwarsfluiten je? Dan zijn verschillende dwarsfluiten beschikbaar in de beginperiode.
Klik op de roze button om meer te weten te komen!
Nog geen plannen voor komend weekend? Bekijk dan de Uitagenda van Kidsproof.
Meer inspiratie


Club Pellikaan Apeldoorn
TIP! Begin met sporten bij Club Pellikaan inclusief kinderopvang en kidssporten
Bewegen voor kinderen
Kom lekker bewegen op de woensdagmiddag bij Bewegingsstudio PureMotion in Apeldoorn!
Telekids Musicalschool
Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Apeldoorn of ZutphenBlogs & inspiratie
Alle blogs
16x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer
Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, heerlijk plonsen, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes met kinderen op een rijtje gezet!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Vier 80 jaar vrijheid in Apeldoorn, Deventer en de Veluwe
80 jaar vrijheid samen vieren en herdenken met je kinderen? Wij hebben de mooiste en meest bijzondere evenementen en activiteiten in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe op een rijtje gezet. Passend voor jong en oud!