Volleybal
Volleybal iets voor jou? Geef je op voor een (proef)les bij SV Dynamo Apeldoorn!
Benieuwd of volleybal iets voor jou kan zijn? SV Dynamo Apeldoorn biedt lessen voor verschillende leeftijden.
Kinderen van 6 tot 12 jaar worden mini’s genoemd. Eerst leren zij spelenderwijs omgaan met de bal. Daarna gaan ze zich door diverse oefeningen de (team)sport volleybal eigen maken.
De jeugdafdeling bestaat uit diverse groepen, ingedeeld naar niveau en leeftijd. Als jeugdlid krijg je de kans om twee keer per week te trainen. Daarnaast speel je (bijna) wekelijks wedstrijden.
Voor de mini’s en jeugdleden worden allerlei leuke activiteiten georganiseerd. Bijvoorbeeld een sinterklaasfeest, eindfeest, kampweekend en een topjeugdtoernooi in de kerstvakantie.
Voor meer info en aanmelden klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke binnenzwembaden in en om Apeldoorn en Deventer
In deze leuke binnenzwembaden kun je heerlijk recreatief zwemmen met kinderen in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen. Trek je zwemkleding aan, pak je handdoek en zoek één van deze gave zwembaden op om vrij te zwemmen. Lekker plonsen en genieten met de kinderen!
De leukste kerstmarkten in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Een kerstmarkt bezoeken met je kinderen? We hebben alle informatie over kerstmarkten en winterfairs in 2025 in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe voor je op een rijtje gezet.
12x de leukste winteruitjes op de Veluwe
De Veluwe heeft zoveel toffe uitjes voor gezinnen deze herfst. Wij zijn dol op deze mooie regio! Zowel in de verschillende dorpen en steden als in de prachtige natuur is er zoveel te beleven. Al nieuwsgierig geworden? Wij delen hier 12 superleuke tips voor de herfst én winter.