Peutergym bij SVOD Deventer
Klimmen, klauteren, springen, bouwen, rollen en lekker dansen. Dat kan bij Peutergym in Deventer!
Heb je een zoon of dochter van 1,5 tot 4 jaar? En is je kind gek op bewegen en lijkt het jullie leuk om samen te bewegen en nieuwe uitdagingen aan te gaan?
Kom dan eens kijken bij Gym Pret bij SVOD voor dreumes en peuters! Hier kun je elke week onder begeleiding een uur lekker samen sportief bezig zijn. Iedere week zijn er nieuwe uitdagende bewegingssituaties waarin je kind kennis kan maken met de verschillende vormen van bewegen.
Bewegen is voor peuters erg belangrijk. Ze ontwikkelen hun motoriek en bewegen heeft ook grote invloed op de totale ontwikkeling van een peuter, lichamelijk, sociaal, emotioneel en verstandelijk. Het is belangrijk om peuters veel te laten bewegen, spelen en ontdekken.
Wil je meer weten over peutergym bij SVOD? Klik dan op de roze websitebutton.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!
Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Leuke Sinterklaasfilms voor kinderen
Dit zijn de leukste Sinterklaasfilms die je (gratis) kijkt via Videoland, NPO Start, Pathe thuis en Prime Video
Leuke binnenzwembaden in en om Apeldoorn en Deventer
In deze leuke binnenzwembaden kun je heerlijk recreatief zwemmen met kinderen in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen. Trek je zwemkleding aan, pak je handdoek en zoek één van deze gave zwembaden op om vrij te zwemmen. Lekker plonsen en genieten met de kinderen!