SVOD
SVOD voor turnen, dans, freerunning, gymnastiek en trampolinespringen!
SVOD is een veelzijdige club!
Neem bijvoorbeeld dansles (hiphop, jazzdance, zumba, streetdance etc.) of kies voor het gave Freerunning! De lessen Freerunning worden gegeven door ervaren begeleiders. Ook kun je gymnastieken, trampoline springen of turnen!
Bekijk alle lessen en mogelijkheden op de website van SVOD! Klik op de roze websitebutton om direct naar de website te gaan.
Inspiratie nodig voor het geven van een Verjaardagsfeestje! Bekijk dan de rubriek Kinderfeestjes!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
	10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!
Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
	Intocht Sinterklaas Apeldoorn, Deventer en Zutphen 2025
Hij komt...hij komt... 15 november 2025 is het weer zover! Dan komt Sinterklaas aan in ons land! Ook in Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken. Wij hebben een compleet overzicht voor je met alle Sinterklaasintochten in de regio!
	Het verhaal van Sint Maarten
Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor een zo vol mogelijke snoepzak, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is eigenlijk het verhaal achter dit lichtjesfeest?