’t Smulbos
't Smulbos is geopend, kom spelen en smullen!
Midden in het groen van Park Berg en Bos ligt ’t Smulbos. Dit is een knusse plek waar je tijdens een wandeling of speelmoment heerlijk kunt uitrusten. Of je nu zin hebt in een verkoelend drankje, een ijsje, een tosti of een kop échte Apeldoornse koffie van Bosbrand, bij ’t Smulbos zit je goed!
Waar vind je ’t Smulbos?
Loop vanaf de hoofdingang van Park Berg en Bos rechtdoor. Bij de rotonde sla je linksaf, de speelweide op. Daar, verscholen tussen de bomen, vind je ’t Smulbos.
De kiosk is geopend op woensdagmiddag, in het weekend en tijdens schoolvakanties. Kijk op Instagram voor de meest actuele openingstijden.
Klik op de roze button voor meer informatie.
’t Smulbos
J.C. Wilslaan 21
7313 HK Apeldoorn
Openingstijden
Zie de instagramToon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
18x eropuit in de herfstvakantie
Een hele week de tijd om samen leuke dingen te doen! Dat is maar goed ook, want er worden veel leuke activiteiten georganiseerd in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen! Bekijk snel onze leukste tips!