Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Talamini Apeldoorn

Ambachtelijk ijs volgens oud familierecept, ook lactose- en allergenenvrij ijs!

Al generaties lang kan je genieten van het lekkere ijs van Talamini. Je kunt hier kiezen uit meer dan 35 smaken ijs!

Het grootste deel van de ingrediënten komt nog altijd uit Italië en het fruitijs wordt gemaakt op basis van echt fruit, zonder toevoegingen. De pura frutta smaken zijn lactose- en allergenenvrij.

Je vindt Talamini in Mansion24.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Talamini Apeldoorn

Marktplein 22B

7311 LR Apeldoorn

Mail direct

Mail direct naar Talamini Apeldoorn

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Apeldoorn Deventer

Meer inspiratie

Happy Tosti Deventer

Tosti's eten: fijn binnen op een schommel of buiten op het stadsterras! Toffe plek voor het hele gezin!

8x restaurant met speelhoek

8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn

15x pannenkoeken eten

De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kidsproof Kletspraat – Wintereditie

Breng een ander gesprek op gang tijdens pakjesavond, het kerstdiner of een lekkere winterwandeling met de Kidsproof kletspraat kaartjes! Met deze wintereditie van de gesprekkaartjes voor kinderen kom je er bijvoorbeeld achter wat papa zou doen wanneer hij ingesneeuwd raakt of wat de mooiste herinnering is van het afglopen jaar van jouw kind.

Survival-tips voor een kinderfeestje

Help, het is weer tijd voor een kinderfeestje! Onze top10 survivaltips helpen jou het feestje door!

10x uitpakspelletjes voor een kinderfeestje

Kinderfeestje op de planning? Check dan deze 10 tips voor leuke uitpakspelletjes. Ook gelijk een leuke activiteit voor het kinderfeestje!

Leuke wandelroutes met de hond

Wij wandelen veel en ontdekken graag nieuwe plekjes. Hoe fijn is het als én de kids lekker kunnen rennen, klimmen en ravotten én de hond lekker los mag lopen. Hieronder vind je onze favoriete plekjes in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief