Telekids Musicallessen
Zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Apeldoorn of Zutphen! Boek alvast een proefles.
Zingen in de woonkamer, dansjes in de keuken en altijd een rol in gedachten. Herkenbaar bij je kleine entertainer? Bij Telekids Musicalschool Apeldoorn en Zutphen kan je kind al die energie kwijt tijdens vrolijke musicallessen. Samen werken ze aan zang, dans en acteren, onder begeleiding van fijne, professionele docenten. De musicallessen zijn voor kinderen vanaf ongeveer 6 jaar.
Musicalles voor kinderen in Apeldoorn en Zutphen
In de lessen draait het om samen doen en plezier maken. Stap voor stap werken de leerlingen aan hun musicalskills, passend bij hun leeftijd en niveau. Er zijn verschillende groepen, dus iedereen kan instromen. En jij hebt ondertussen even lekker je handen vrij om een kop koffie te gaan drinken, een topcombinatie!
Wat deze musicalschool zo fijn maakt:
✓ Zingen, dansen en acteren in één les.
✓ Lessen op niveau, iedereen is welkom.
✓ Werken aan zelfvertrouwen en samenwerken.
✓ Er is altijd een locatie bij jou in de buurt.
Proefles volgen bij Telekids Musicalschool?
Nieuwsgierig of dit past bij jouw kind? Je kunt je het gehele jaar aanmelden voor een proefles. Proeflessen zijn mogelijk in de maanden september, oktober, februari en juni/juli*. Je wordt altijd ingedeeld voor het eerstvolgende proeflesmoment. Zo ervaart je kind meteen de sfeer en de lessen.
Extra leuk: wie instroomt, werkt toe naar twee echte voorstellingsmomenten. Een kijkles op de eigen leslocatie en een grote zomervoorstelling in het theater.
Klaar om die eerste stap het podium op te zetten? Klik op de roze button en meld je aan voor een *proefles bij Telekids Musicalschool.
Let op: een proefles is niet gratis.
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Golf: de verrassend toffe nieuwe sport voor jouw kind!
Het is niet voor niets dat golf tegenwoordig een populaire sport voor kinderen is. Golf = kidsproof!
Telekids Musicallessen
Zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Apeldoorn of Zutphen! Boek alvast een proefles.
Zwemles bij Malkander
Van de eerste spetters tot het A-, B- en C-diploma: volg zwemles bij Aquacentrum Malkander in Apeldoorn.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Intocht Sinterklaas Apeldoorn, Deventer en Zutphen 2026
Hij komt...hij komt... 14 november 2026 is het weer zover! Dan komt Sinterklaas aan in ons land! Ook in Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken. Wij hebben een compleet overzicht voor je met alle Sinterklaasintochten in de regio!
Het verhaal van Sint Maarten
Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor een zo vol mogelijke snoepzak, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is eigenlijk het verhaal achter dit lichtjesfeest?
12x wandeling met kinderen
De natuur is prachtig met al die kleuren en het is zo fijn wandelen op de Veluwe en rondom Apeldoorn & Deventer. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen door het bos en over de hei voor je op een rijtje gezet. Zo is wandelen met kinderen harstikke leuk!