Tennisclub Ugchelen
Een balletje slaan? Kom dan tennissen bij Tennisclub Ugchelen voor tennisles en tennistraing!
Kom jij ook bij Tennisclub Ugchelen (TCU) tennissen? Met tennissen wordt tegenwoordig op een steeds jongere leeftijd begonnen. Daarom heeft TCU geen leeftijdsgrens om lid te worden. De jongste kinderen op de vereniging zijn rond de 7 jaar oud.
Als je lid bent geworden kan je tennislessen gaan volgen. Deze lessen zijn meestal 1 keer per week op een vast moment. Na het tennissen kan je in het clubhuis bijkomen en wat te drinken of te eten halen.
Beleef ook plezier bij Tennisclub Ugchelen!
Meer weten? Klik dan op de roze button om naar de site te gaan.
Inspiratie nodig voor het organiseren van een kinderfeestje? Bekijk dan de categorie Kinderfeestjes.
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste kerstmarkten in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Een kerstmarkt bezoeken met je kinderen? We hebben alle informatie over kerstmarkten en winterfairs in 2025 in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe voor je op een rijtje gezet.
10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!
Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Leuke binnenzwembaden in en om Apeldoorn en Deventer
In deze leuke binnenzwembaden kun je heerlijk recreatief zwemmen met kinderen in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen. Trek je zwemkleding aan, pak je handdoek en zoek één van deze gave zwembaden op om vrij te zwemmen. Lekker plonsen en genieten met de kinderen!