The Flow Zutphen Kinderyoga
Spelenderwijs in balans komen met kinderyoga bij The Flow in Zutphen!
Doe mee!
Houden jouw kids wel van avontuur! Bij The Flow in Zutphen gaan ze op reis naar … verre landen, door het oerwoud en de woestijn trekken, spelen in de mooiste speeltuinen, kennis maken met bijzondere dieren, mensen en natuurlijk met yoga. Kinderyoga is spelenderwijs in balans komen. Super leuk voor kids vanaf 6 jaar!
Klik op de roze button voor meer informatie.
The Flow Zutphen
Stuurmanstraat 20
7203 DC Zutphen
Prijs
10-lessen kaart: €75,00Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Zwemles Malkander
Haal je zwemdiploma met zwemles bij Aquacentrum Malkander in Apeldoorn
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
22x zomeruitjes
Zomervakantie = samen herinneringen maken! Wij hebben de leukste zomeruitjes voor je verzameld.Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe
Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!
Hotspots gids 2026 – Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe
Yes, de nieuwe Hotspots gids is uit! Vol met leuke tips in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Handig om te bewaren! Welke hotspots gaan jullie bezoeken?
22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.