
Valk Hotel Apeldoorn
Eerlijk, gezond en vooral lekker eten voor de hele familie bij Valk Hotel Apeldoorn!
Bij Valk Hotel Apeldoorn vind je verschillende mogelijkheden om ontspannen te dineren, lunchen of kennis te maken met het live cooking arrangement, óók als je niet overnacht in het hotel.
Het hotel heeft ook een fijn terras, waar kinderen lekker kunnen spelen. Overnacht je in het hotel? Dan kunnen kinderen een toffe speurtocht door de hoteltuin doen.
Voor meer informatie en de menukaart klik je op de roze button.
Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x DIY Moederdag cadeautjes
Het is bijna Moederdag. Voor moeders de leukste dag van het jaar! Verwend worden met een ontbijtje op bed, een vrolijke knutsel en misschien zelfs een klein cadeautje... Wie wordt daar nou niet blij van? Voor alle papa’s en kinderen die nog wel een paar leuke ideetjes kunnen gebruiken om mama in het zonnetje te zetten, hier een paar ideeën voor zelfgemaakte Moederdag-verrassingen.
Moederdag recept: kaneelbrood
Vaders opgelet: het is weer bijna Moederdag en mama verdient het meer dan ooit om in het zonnetje gezet te worden. Wil je echt punten scoren? Verras haar dan met dit onweerstaanbaar lekkere kaneelbrood op Moederdag!
12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer
Zie je het voor je? Prettig gezelschap, snoet in de zon, pootjes omhoog, koud drankje, heerlijke hap in het vooruitzicht én de kinderen die zichzelf uitermate goed vermaken in de speeltuin? Wij wel! En hoe! Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.